Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ferdíkovo fórum (FF)

Veškeré dotazy na Ferdíka, připomínky a vzkazy můžete psát níže do Ferdíkova fóra (FF). Protože tu nejde zřídit samostatné fórum, rozhodl se Fedík, že ho bude mít formou komentářů v jedné části fotoalba.

Ferdík se bude snažit denně odpovídat na Vaše podněty, avšak je dost vytížen svými výzkumnými projekty, poto mějte prosím strpení.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zprávy z domova

(bráchové Felixek a falcoušek :-), 26. 1. 2010 10:52)

Čau brácho, tak sme zase tady....doma se děje věcí, to kdybys věděl....
no zlobíme furt a nechcem chodit ven, je nám zima....obyčejný kabátky taky nechceme, vždyť máme takový krásný puntíkatý kožíšek... a panička ná ho schovává do nějaké prošívané ošklivě hnědé bundičky... brrrrr...a taky nám cpe na hlavu kapucku..prej nám to sluší, ale my se v tom válíme a chceme to sundat...panička nadává.., že budem nemocný!!! Nejsme venku dlouho, protože nás pálej tlapičky, když příjdeme domů, panička nám je hned namazá takovým mastným fujtajblem, chtěli sme to hned olízat, fuj není to dobrý....nechutná nám to....
No a brácho odvezli nám mámu,za strejdou...., táta je naštvanej, teď neví jestli je pes nebo jelen, má parohy! S mámou nemluví...prej když to dobře dopadne, budeme mít bráchy a možná i ségru.... jéééé holka....
Říkala lidská panička, že jsme tak strašně moc krásní ( samozřejmě i ty Ferdíčku),že nás chce opakovat ještě s černými tečkami... no strejda je černě tečkovanej..už máme tři nový domovy,pro tři mimina, teda jestli to dopadne... No hlavně, že my nikam nepudeme, my sice moc zlobíme, ale prej nás to jednou přejde a tady se nám líbí, sme rozmazlovaný a s paničkou to koulíme.., víme jak na ní...tak se měj, posíláme ti psí kousanou pusu a za tři týdny ti povíme, jak to dopadlo, jestli bráchové budou...Pak prej už se bude máma jenom válet, papat a odpočívat, no bodeť by ne, když bude mít tolik dětí, zaslouží si to... táta se snad taky vzpamatuje z tý máminý nevěry, no jo každej jednou uletí.., táta už měl taky dvě jiný nevěsty a máma mu to prominula..teď mu to vrátila...a táta je celej bez sebe...no jo chlap!!!
tak se zatím měj a zase někdy ahoj... Felixek a Falcoušek.

Pozdrav

(Aida, 23. 1. 2010 11:27)

Ahoj Ferdíku,
moc ti děkuju za gratulaci k šampionátu. To ti ale řeknu, já byla v klidu, ale moje panička byla tak nervozní, když jsme nastupovaly do kruhu, že to chvíli vypadalo, že se budu muset vystavovat sama :-), ale i to jsem byla připravená zvládnout.
Jinak se moc těším, až se uvidíme na cvičáku, nožky už mám v pořádku, tak si spolu zařádíme !!

Pozdrav

(Sestřička, 22. 1. 2010 22:13)

ahojky Ferdiku tak to jsem rada že jsi našel takovou uzasnou rodinu. Když jsem tě viděla s braškama a segrama u Nás v ordinaci byl jsi k zulibani. Budu moc ráda kdyz tě někdy uvidim.
Drž se, opatruj se a přežij pubertu :o)
Sestřička z mateřské veteriny

Pro Falca a Felixe

(Ferdík, 19. 1. 2010 22:18)

Ahoj bráchové, jsem rád, že píšete. No to znám, paničku mám taky omotanou kolem prstu, jak navíc neslyším, tak vydávám různá kníkání, kvičení a polovytí... když je zle, tak s tím začnu a taky se hodně lísám. A že paničku umím vytočit! Kdy třeba něco dělá, skáču na ni, hrabu do ni packou, škrábu a říkam "Tak pojď už si hrát, nudím se!" Ale někdy se panička rozzlobí a to se pak musím snížit ke hře na hodného pejska, kterou nemám rád....kníkám a hlavičku se strkám k ní...nakonec vyměkne a začne mne muchlovat a říkat mi, že jsem její miminko strakatý, že voním ferdíkovinou a že mne dá do kočárku a bude mne vozit (toho posledního se dost obávám). Takže vidíte, že to mám taky posichrovaný:-)

rada pro bráchu

(Felixek, Falco a naše velká panička, 19. 1. 2010 10:42)

Ahoj brácho Ferdíčku, tak nám naše panička přečetla, tvůj nový příspěvek v ,, ..Ferdíkovýma očima,, a moc se nám to líbilo, jsi šikovnej, že se nedáš a všechno najdeš :-). my ti chcem říct, že taky moc zlobíme a to dvakrát, když jsme dva, panička na nás kolikrát křičí, že nás tu nechá a odjede na dovolenou do Bohnic, že si tam rezervuje pokoj s balkonem...ale my nevíme kde to je. Chceme ti poradit, když bude nejhůř. víš když už zlobíme moc a jde do tuhýho, tak příjdeme k paničce uděláme mooooc smutný oči a tváříme se jakoby nic....položíme si hlavičky na její koleno.. a jen tak přiblble čumíme...ona nejdřív s náma jako nemluví a tak čumíme dál, vrtíme přitom ocásky... a máme ouška sklopená do zadu....no a to panička moc dlouho nevydrží.. řekne nám, už abyste vyrostli a zklidnili se vy malí uličnící,, a začne nás hladit a mazlit.No a je vyhráno... pak to chvíli vydržíme bejt jako hodný... a když už je to v poho, jdeme zase zlobit...Věř nám, bráchům, fakt to funguje. panička si myslí, že už budeme hodní, ale nebudeme my se jen tak nedáme!!!.. Zkus to taky jo,.. zatím se měj, musíme jít baštit...aby nám to táta z mámou nesnědli.....tady platí, že :,,kdo u jídla nebejvá, na toho nezbejvá,,... tak zatím pa..

Pozdav domů

(Ferdík, 10. 1. 2010 11:32)

Ahoj všem doma! Posílám moc, moc, moc pusinek mamince a tatínkovi a děkuji za jejich příspěvěk do fóra.
Já osobně zatím moc dobře s kuchynskými spotřebiči zacházet neumím, ale učím se to, zejména jejich otevírání považuji za zcela zásadní. Problém je, že u nás doma označili kuchyni jako "Deferdíkovanou zónu" a oficiálně tam nesmím. (Dokud mi to jen říkali, mohl jsem se vymlouvat, že je neslyším, ale od doby, co umím číst, mi to dávají písemně. V Jablonci dokonce klesli tak hluboko, že na dveře kuchyně dali ceduli s nápisem "Ferdíkům vstup zakázán!") Pokud jsem doma jen s paničkou, ukecám ji a tu a tam dokonce něco ulovím, horší to je s páníčkem, to je suchar, který je schopen mne vyhnat s plácačkou na koberce, které se bojím (ale už jsem začal s její nenápadnou likvidací). No, vyhnat... obvykle mne honí po pokoji, já mu utíkám, protože jsem rychlejší, a on se tím mým honěním dost unaví, takže se pak už omezí jen na vrčení a výhružky, které stejně nikdy neuskuteční.
Tak doufám, že se brzy uvidíme a probereme vše osobně.
Pusinku vám i bráškům posílá Váš Ferdík

Pozdrav z domova

(Zuzana Hejtíková, 9. 1. 2010 21:06)

ahoj Ferdíčku, pozdrav z bývalého domova ti posílá maminka Judy, tatínek Oskar a bráchové Falcoušek a Felixek:-). A naše lidská panička zdraví tvojí novou lidskou maminku. Naše panička nám všechno přečetla a my jsme poslouchali :-). Jééééééééé ty se máš,nejvíc ti závidíme tu lednici s dobrotama, ale musíme ti pošeptat, že už to taky umíme do ní vlézt, ale pssst, aby to naši lidi neslyšeli...no a taky umíme otvírat troubu s pečeným kuřátkem..mmm.. to ti byla vůně.., jenže panička nám ho vzala, než jsme s ním stačili utéct. Nic nám nedala, byla moc lakomá, tak jsme s ní nemluvili a uražení jsme šli trucovat na místečko, až jsme z toho usnuli ...ale pak večer jsme měli dobrotu... tak jsme to paničce odpustili a už s ní zase ležíme na sedačce...jen se tam už nějak nemůžeme všichni vejít, no panička je moc veliká...ale my si poradíme... tak papapa a zase ti napíšem brácho.

Ahoj Ferdíku

(Alice a Dany, 8. 1. 2010 21:54)

Ahoj Ferdíku, máš pěkné stránky, vtipně psané a skvělé páníčky. Držíme Vám palce a přejeme Vám spoustu radosti.
Zdraví Vás Alice a Dany(Djust a Clown of Dalbury´s Clan)

Odpověd

(Ferdík, 8. 1. 2010 19:55)

Děkuji všem za příspěvky v mém fóru, udělaly mi radost.

I já už se těším k Puntíkům, kam budu chodit s paničkou (některé mé pokyny jí opravdu dají fušku), ale už jsem je doma docela zpacifikoval. Doufám, že paničku naučím na můj pokyn vydat všechny věci z lednice (kterou umí svými tlapkami otevřít) a dělit se se mnou o pelíšek! Co se mne týče, potřebuji se naučit otáčet klíčem ve dveřích (s klikou už si poradím). Nicméně po smrti strejdy Maxla jsou všichni smutní, tak počkám, až se budou moci na výcvik lépe soustředit a také na to, až se trochu zlepší počasí. Nechci cvičit v kabátku po Maxlovi.
Jinak musím konstatovat, že to, že jsem hluchý, jsem zjistil zcela náhodou (nikdo mi to nemohl říct), když jsem procházel páníčkovu odbornou literaturu. Mne osobně to nijak nevadí a jestli to vadí lidem, je to jejich problém. Jediná nevýhoda je, že když vlezu pánům do pelíšku a usnu tam, probudí mne až paníčkovo chycení za kůži na krku (ta potupa!).
Doufám, že mi budete dál psát a koukat pravidelně do mé fotogalerie a číst moje příspěvky.
Zdraví Váš Ferdík

pozdrav

(vetřelci, 8. 1. 2010 17:52)

Zdravíme.Gratulujem Ti Ferdíku k novým stránkám.Moc Ti to sluší a už se těšíme na setkání na našem cvičáku ,,U PUNTÍKŮ".Nejvíce se na Tebe těší Kimi.
Ahoj VETŘELCI.

Gratulace !!

(Liana a Aida (www.dalmi-aida.cz), 8. 1. 2010 16:39)

Zdravíme a moc gratulujeme k úžasným stránkám!!
Znám příběh Ferdíka od jeho narození a proto jsem moc ráda, že našel tak skvělé páníčky !!

JSTE PŘÍKLADEM PRO VŠECHNY A DOUFÁME, ŽE SE NĚKTEŘÍ CHOVATELÉ ZAMYSLÍ NAD SVÝM PŘÍSTUPEM I POSTOJEM K HLUCHÝM ŠTĚŇATŮM, KDY ZNAJÍ POUZE JEDNO ŘEŠENÍ PRO SEBE, ALE JEŠTĚ HO VNUCUJÍ OSTATNÍM CHOVATELŮ, KTEŘÍ S NIMI NESOUHLASÍ !!
MOC VÁM FANDÍME !!

vtipné

(Miloš Zikmund, 7. 1. 2010 19:53)

Upřímně jsem se u čtení zasmál, velice pěkně a vtipně napsáno. Gratuluju :-)
S takovými sympatickými páníčky si Ferdík užije...
A ještě přidám, že Maxlíkova mamka Daginka má nahoře na této mojí stránce obrázek se šťeňátky:
http://web.iol.cz/scz/page19.htm


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6