Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ferdíkovo fórum (FF)

Veškeré dotazy na Ferdíka, připomínky a vzkazy můžete psát níže do Ferdíkova fóra (FF). Protože tu nejde zřídit samostatné fórum, rozhodl se Fedík, že ho bude mít formou komentářů v jedné části fotoalba.

Ferdík se bude snažit denně odpovídat na Vaše podněty, avšak je dost vytížen svými výzkumnými projekty, poto mějte prosím strpení.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Petrovětři, 15. 8. 2011 2:25)

Zdravíme Ferdipejska a moc a moc mu gratulujeme a i jeho paničce, byli jste moooc šikovní a stateční. maminka Judýnka i s tatínkem Oskárkem jsou na Vás také moc pyšní, jak Vám to hezky šlo :-). Úplně jsme z toho všichni dojatí. Bylo to úžasný. Děkujeme za výbornou prezentaci.

Kladno

(Zuzanka Hejtíčková, 14. 8. 2011 19:05)

Ahoj Ferdíčku a páníčci :-)
jsem strašně ráda,že jsem Vás měla tu čest vidět na výstavě v Kladně,moc Vám to spolu slušelo,i když jste byli na výstavě poprvé,strčili jste do kapsy kdejakého zkušeného vystavovatele,moc Vám to spolu šlo a byli jste všichni moooooc šikovní a výborně připravení! i Amoš mi celou dobu ukazoval palec nahoru,jak moc jste se mu líbili ;-)
Jen tak dál a už se těším na příště :-) Zuza

BIG Gratulka!!!

(Riči, 14. 8. 2011 8:48)

Ahoj Ferdíku.
Jsi s paničkou fakt borec, moc Ti gratulujeme k úspěchu na první výstavě. Doufám, že se ještě někde ukážete :o)), páčko Rič

BIG BIG CONGRATULATIONS !!!!

(Assonanza dalmatínci :-), 13. 8. 2011 22:42)

Ahoj Ferdíku a paničko !!

Jste úžasný skvělý tým !!!! Opravdu jsme koukali, jak Vám to spolu šlo.
Gratulujeme k titulu KRAJSKÝ VÍTĚZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a doufáme, že Ti něčím dobrým naplnili doma vítězný pohár !!!!!!!!!!!!!! :-)))

výstava v Kladně

(Zuzana, 13. 8. 2011 21:29)

Ferdíčku,moc Ti gratulujeme k Tvému umístění na krajské výstavě v Kladně,jen tak dál.

Pozdrav

(Zuhej, 1. 8. 2011 11:43)

Ahoj Ferdíčku, děkujeme za pozdrav do naší Nk, a taky tě moc zdravíme z Petrovic. Moc se těšíme až nás všechny olížeš a opusinkuješ :-). taky te opusinkujeme a to úplně celýho od čumáčku až po ocásek. Jsi pořád naše puntíkatý zlatíčko a to i s páníčkama :-). to ti všechno vzkazuje tvoje petrovická maminka, bráškové a všichní ostatné členové hejtíkovské smečky. :-)

Pozdrav

(Zuhej, 1. 8. 2011 11:43)

Ahoj Ferdíčku, děkujeme za pozdrav do naší Nk, a taky tě moc zdravíme z Petrovic. Moc se těšíme až nás všechny olížeš a opusinkuješ :-). taky te opusinkujeme a to úplně celýho od čumáčku až po ocásek. Jsi pořád naše puntíkatý zlatíčko a to i s páníčkama :-). to ti všechno vzkazuje tvoje petrovická maminka, bráškové a všichní ostatné členové hejtíkovské smečky. :-)

HaF na PozdraF :-)

(Falco Petrovický vítr, 11. 7. 2011 17:09)

Ahoj bráško můj ! HaF na pozdraF ! ;-) Moc tě zdravim a posílám ti a paničce ooooobbrrr PUSÍKA ! ;-D Mám tu novou psí holčičku, ale moc se ještě nekamarádí, prý to chce čas ... ale představ si že ona klido spí s moji paničkou v mojí posteli! Jsem pohoršen :-) Číkáme jí Linduška :-)))

Těšení

(zuhej, 27. 5. 2011 13:44)

Ahoj Ferdíku a paničko s páníčkem. dlouho teď mi nešel počítač a už zase jde.. konečně, tak ti musím hned napsat. Moc moc se na tebe těším v sobotu na výstavě v Mladé Boleslavi. Jsem moc zvědavá jak jsi poctivě trénoval paničku, na to psí předvádění v kruhu..ještě večer jí pořádně vypucuj kožíšek ať jí to tam s tebou sluší. Já sebou povezu naší černě tečkovanou Enitu ,taky od Vetřelců..já mám jedu doma a ty zas budeš běhat s Foxíkem Vetřelcem... to bude zážitek takoví dva pěkní strakatí kluci... fakt už se moc moc těším. Tak ahoj zítra. loučí se tvoje první lidská maminka Zuhejda :-)

kRÁSNÝ PŘÍBĚH :)))

(Falco Petrovický vítr, 12. 5. 2011 2:18)

Teeeeda Ferdíku, bráško, panička mi právě přečetla příběh o Dalmíkovi, a úplně nás to oba dojalo ! Je to NÁÁÁDHERNÝÝÝÝ !!!
Už vím, proč se slaví Velikonoce :) a také už vím, proč to na světě takhle funguje. Už vím jak jsme přišli k lidem, už vím jak to bylo dřív a také už vím, proč mám večer koukat na nebíčko :))) třeba také zahlédnu Dalmíka, jak tam sedí na mráčku, je to můj vzor !! :)))

Pozdrav Ferdíkovi :))

(Falco Petrovický vítr, 9. 5. 2011 16:08)

Čau Ferdíku !! Mlask Mlask pro Ferdipsa ;)
zrovna sem se vrátil z běhání a ted svačim rohlík a předtim sem už posvačil sůšu ;) tu sem si vzal sám ;) no a eště číhám na to paničky kafíčko, vona pije s mlíkem a cukříčkem a to já můžu :)))
Přeju Krásnej sluníčkovej den a du zas lítat na zahradu, hlavně tam potřebuju u jedný jablůňky vyhrabat díru, zalezla mi tam žížalka a chci ji vyšťourat ;))

Pozdrav

(Zuhej, 6. 5. 2011 21:10)

Ahoj Ferdíčku, zdraví tě tvoje lidská maminka...bráškové si totiž strašně nacpali bříška a hned se nastěhovali do postele... já už se nevejdu.. tak jsem tě šla readši pozdravit...No a taky jsem tě s paničkou i páníčkem přišla pozvat 18.6.2011 na přátelské setkání punťů k Ladě Kotrbové na cvičák do Dobřichovic... informace najdeš v pozvánce na našich stránkách. tak se koukni :-) a můžeš sebou vzít i Zambinku.
tak zatím ahoj.

http://sweb.cz/petrovicky.vitr

Oprava

(June, 22. 4. 2011 22:57)

No vidíš sám jak je panička přepracovaná!!!
Budu jí muset dopřát taky dovolenou:))

Poděkování!

(June, 22. 4. 2011 22:52)

Ahoj Ferdíku,
děkuji za gratulaci.Nějak jsme teď nekoukali na stránky.Měli jsme toho s paničkou hodně.
Do Boleslavi nevím ještě jestli půjdeme,záleží zdali panička nevymyslí nějaké jiné aktivity:))

Poděkování!

(June, 22. 4. 2011 22:48)

Ahoj Ferdíku,
děkuji za gratulaci.Nějak jsme teď nekoukali na stránky.Nějak jsme toho měli s paničkou hodně.
Do Boleslavi nevím ještě jestli půjdeme,záleží jestli panička nevymyslí nějaké jiné aktivity:))

Zatím škodím sama

(June, 12. 3. 2011 19:19)

Ahoj Ferdíku,
děkuji za vzkaz.Myslím,že se uvidíme brzo.Musíme přece co nejrychleji Aidinčiny miminka něčemu přiučit:))
Dnes bylo moc krásně,byla jsem s paničkou skoro celé odpoledne venku.Tak jsem z toho nějaká unavená:))
Panička je moc ráda,ale večer už zase budu čilá:))

tipovací soutěž

(Zuzanka Hejtíčková :-), 26. 2. 2011 1:24)

Ahoj, nejdřív jsem si myslela, že jich bude sedm 5:2 pro kluky. Ale pak jsem viděla Aidy velebříško, a teď bych to viděla tak na jedenáct, 6:5 pro kluky :-)
Tipla bych, že budou všichni s černejma puntíkama:-DDDDDDDDDDDD co myslíte?????????? :-DDDDD
a za výhru bych chtěla medaili a čokoládu :-))skromná Zuzanka 8-)

Tipování štěnátek

(June, 17. 2. 2011 19:41)

Ahoj,i já se připojuji k tipování.
Myslím,že jich bude 11!!
4 holčičky a zbytek Oliverkové:))

Tipování štěňátek

(Věrušík, 10. 2. 2011 20:36)

Ahoj já tipuju že Aidička bude mít 7 štěňátek z toho více holčiček :)))

Tipování štěňátek

(Aida, 7. 2. 2011 19:01)

Moji Klárce se před 4 týdny zdálo, že se mi narodilo 24 štěňátek :-), no a dnes ráno mi řekla, že se ji zdálo, že jich budu mít 9 !!
Ale kolik holek a kolik kluků mi neřekla :-(((